Mahjongclub Bamboe Acht - Boodschap
 
 
DEELNEMERS / PARTICIPANTS


vet = inschrijving definitief (= geld ontvangen)

DEFINITIEVE DEELNEMERSLIJST
(reservespelers zijn welkom)
Competitiespelers
scheidsrechters/referees:
Désirée Heemskerk & Gert van der Vegt  

1. Ad van der Linden
2. Ada Swinkels
3. Anita Van Hoof (BE)
4. Anja
5. Anja van den Bogaart
6. Anneke Bakker
7. Anneke Keyl
8. Annemieke Hesselink
9. Annet Kitslaar
10. Ans Hoogland
11. Aty de Groot
12. Barry de Vos
13. Berry Heijn
14. Bianca Rietbergen
15. Cees van den Brink
16. Chris De Roock (BE)
17. Chris Janssen
18. Chris Scheffler
19. Christien Kruijsse-Kal
20. Désirée Heemskerk
21. Dennis
22. Dewi Satriasaputra
23. Diana Westdijk
24. Dimphy van Grinsven
25. Emma Mouwen (BE)
26. Eugenie Teunissen
27. Eveline Broers
28. Foppe Bakker
29. Gerard van der Bie
30. Gerda van Oorschot
31. Gert van der Vegt
33. Hanneke Morel
34. Harry Kal
35. Heiko Domann (D)
36. Herma van Mourik
37. Hilde Pevernagie (BE)
38. Ingrid Broeder
39. Irma Michiels (BE)
40. Jaap Croeze
41. Jack'lien Pilgram
42. Jacqueline Oudshoorn
43. Jan Warbout
44. Janco Onnink
45. Janie Nolten
46. Janine van Wijk
47. Jeroen Meijer
48. Jos Dermout (BE)
49. José Hoogland-ten Have
50. Leni Janssen
51. Leny
52. Leo Elferink
53. Lies Boskamp
54. Linda Mous (BE)
55. Luuk van Balkum
56. Marianne Croeze
57. Marjan van den Nieuwendijk
58. Martha
59. Martin van Thiel
60. Mattheu van Oorsouw
61. Menno Deij-van Rijswijk
62. Menno van Lienden
63. Micheline Geysen (BE)
64. Mieke
65. Neil Corné
66. Olav Sommers
67. Oscar van den Nieuwendijk
68. Pauline van der Linden
69. Peter Van Damme (BE)
70. Petra Elferink
70. Piet Scholte
71. Pieter Bol
72. René Schellekens
73. Ria van der Putten
74. Ronald Lammers
75. Rudy Wong-Chung
76. Sandra van Wijngaarden
77. Sophie Kemper (BE)
78. Tanny Hiemstra
79. Tine Weckhuyzen (BE)
80. Tonny van der Bie
81. Twan van den Nieuwendijk
82. Vera Drost
83. Wenda Vanderbist (BE)
84. Wil Meijer-Kal
85. Yannick Michiels (BE)
86. Yvonne Heemskerk
87. Yvonne van der Heide
88. Zeger de Jong
   
reserves:
Nino Aringaneng
Jessica Heyliger


Recreatieve spelers (NK 2017)
scheidsrechter/referee: 
Eric van Balkum

de nieuwe kampioen ontvangt deze fraaie wisseltrofee
 tijdens het NMB-Bondstoernooi in december

1. Anna van Craaikamp
2. Annemarie Richter
3. Annemie Verhoeven
4. Ans Dalhuisen
5. Antoinette Kruijer
6. Auktje Bussink
7. Bernadet van Schie
8. Betty Gerrits
9. Brigit Hehemann
10. Carien
11. Cock Verdonk-Breek
12. Corry van der Noordt
13. Dini Kops
14. Emmy Bruggeman
15. Franka de Vries
16. Geertjan Blaauw
17. Gemma Lamers
18. Ger Vos
19. Heleen Kal
20. Herman van den Berg
21. Ida van der Bij
22. Ida Osinga
23. Ineke Koster
24. Jakko de Vries
25. Janny van der Meer
26. Joke de Jong
27. Joyce Goddijn
28. Kanna Kraus
29. Koos van Praag
30. Lenneke Muller
31. Linda Geudens (BE)
32. Maaike Fleskens
33. Marcel Rietbergen
34. Marianne Grin
35. Marijke de Jong
36. Marijke Hulsink
37. Marjoleine Lips
38. Marjolijn
39. Martin Dam
40. Michel Lamers
41. Mitchell Osinga
42. Monique Huysmans
43. Nelleke van der Prijt
44. Nicy Stevens
45. Peter van der Smitte
46. Rik Scholten
47. Rika van Assendelft
48. Wil Philips-van Zijl
49. Willem Wester
50. Winnifred van Gils
51. Wouter Bras
52. Yvonne Scholten