Mahjongclub Bamboe Acht - Boodschap
 
11e VALENTIJNSTOERNOOI
(16 februari 2019)

Inschrijven voor Valentijnstoernooi 2019
 
INSCHRIJVINGEN/DEELNEMERS

laatst bijgewerkt op 12 december
Competitiespelers
scheidsrechters:
n.n.b.

Wel inschrijving, betaling nog niet ontvangen:
Jeroen Meijer
Jack'lien Pilgram


Wel betaald, nog geen inschrijving
graag e-mail met gevraagde gegevens naar penningmeester(at)bamboeacht.nl:


Deelnemers:

1.   Wil Meijer-Kal
2.   Anita Van Hoof
3.   Linda Geudens
4.   Wenda Vanderbist
5.   Linda Mous
6.   Ineke Koster
7.   Marjoleine Lips
8.   Trees Meijer
9.   Harry Kal
10. Mieke
11. Eveline Broers
12. Berry Heijn
13. Marianne Croeze
14. Jaap Croeze
15. Gerda van Oorschot
16. Annechien Deurloo
17. Geertjan Blaauw
18. Joke de Jong
19. Anna van Craaikamp
20. Jakko de Vries
21. Eugenie Teunissen
22. Aty de Groot
23. Jan Warbout
24. Annie Hagman
25. Herma van Mourik
26. Cees van den Brink
27. Dennis
28. Pauline van der Linden
29. Ad van der Linden
30. Rik Scholten
31. Gerard van der Bie
32. Gert van der Vegt
33. Jacqueline Oudshoorn
34. Leo Elferink
35. Maaike Fleskens
36. Neil Corné
37. Petra Elferink
38. Sandra van Wijngaarden
39. Tonny van der Bie
40. Zeger de Jong
41. Jos Dermout
42. Chris De Roock
43. Hanneke Morel
44. Vera Drost
45. Ans Hoogland
46. Hilde Pevernagie
47. Mattheu van Oorsouw
48. Anja
49. Chris Scheffler
50. Ria van der Putten
51. Jessica Heyliger
52. Leny
53. Anneke Keyl
54. Martin van Thiel
55. Christien Kruijsse-Kal
56. Eric van Balkum
57. Yvonne van der Heide
58. Menno van Lienden
59. Marieke Verheyden
60. Barry de Vos
61. René Schellekens
62. Luuk van Balkum
63. Stieneke Koppel
64. Michel Van Damme
65. Irma Michiels
66. Peter van Damme
67. Sophie Kemper
68. Ieneke Marsidi
69. Annet Kitslaar
70. Janine van Wijk
71. Anja van den Bogaart
72. Grea
73. Oscar van den Nieuwendijk
74. Marjan van den Nieuwendijk
75. Twan van den Nieuwendijk
76. Olav Sommers
77. Rudy Wong-Chung
78. Anton Kösters
79. Piet Scholte
80. Janco Onnink

reserve:
Diana Westdijk


Recreatieve spelers
scheidsrechter:
n.n.b.

Wel inschrijving, betaling nog niet ontvangen:


Wel betaald, nog geen inschrijving
graag e-mail met gevraagde gegevens naar penningmeester(at)bamboeacht.nl:



Deelnemers:

1.   Monique Huysmans
2.   Winnifred van Gils
3.   Joyce Goddijn
4.   Eva van Duijn
5.   Joost Tangelder
6.   Shui Ying
7.   Hans Bruning
8.   Bregje van der Grind
9.   Marian Paap
10. Antoinet Paap
11. Lilian Ryan
12. Marijke de Jong
13. Wendy
14. Joyce Riekerk
15. Riet de Graaf
16. Diane Verhoef
17. Henny
18. Corrie van der Noordt
19. Kanna Kraus
20. Leen
21. Jeannette Bronsgeest
22. Yvonne Scholten
23. Jan Hagman
24. Mariette Poublon
25. Wil Philips
26. Lino Zuppelli
27. Peter van der Smitte
28. Bernadet van Schie
29. Antoinette Kruijer
30. Annemarie Richter
31. Gemma Lamers
32. Michel Lamers
33. Irmgard Lauxtermann
34. Emmy Bruggeman
35. Lilian
36. Heleen Kal
37. Roos van der Meer
38. Jerika Belien
39. Rika van Assendelft
40. Ida Osinga
41. Carla
42. Birgit Hehemann
43. Hans den Os
44. Anne Bogman
45. Ria van der Voorn
46. Cock Verdonk
47. Nicy Stevens
48. Rosa Boonman
49. Janet Vlug
50. Ivonne Tollenaar
51. Nettie Dirar
52. Betty
53. Ans Dalhuisen
54. Auktje Bussink
55. Ger Vos
56. Ada Swinkels
57. Marianne ter Heijden
58. Dini Kops
59. Fons Oude Engberink
60. Elly Liauw-A-Joe

reserves:
Anneke van Schie
Marcel Tjon-A-Sam
Greet Gijsen